Yeni franchise ortağımız olun!

79.000₺’ye Anahtar teslim mobilya mağazası

AKC Mobilya İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde 22.000m2 alan üzerinde kurulu tesisinde ev mobilyası ve aksesuarları üretmektedir. 2005 Yılında kurulan firmamız Livello markası ile 30 ülkeye ihracat yaparak ülke sınırlarını aşan bir başarı yakalamıştır.

Livello genişliyor, yeni mağazalar açmak ve bize katılmak için iddialı franchise ortakları arıyoruz. Düşük yatırım maliyeti ve karşılanabilir işletme giderleri ile akılcı çözümler sunan mağaza konseptimiz; üzerinde düşünülmüş ve çalışılmış bir sadelik içeriyor.

Ürünlerimiz lüks kalitede ve uygun fiyatlı olup kaliteli tasarımlara sahiptir ve mobilyalarımız yaşamsal her alan için fonksiyonel bir şekilde özelleştirilebilir. Bizim mobilyalarımız temiz, sade çizgiler halinde tasarlanmış ve uygun fiyatları sağlamak için özenle seçilmiş malzemelerle üretilmiştir.

Anahtar teslim mağaza

Livello Touch Point Mağazaları 250.000 nüfusa bir Touch Point olarak planlanmış düşük yatırım maliyeti ve karşılanabilir işletme giderleriyle yaygınlaşma ve ulaşılabilir olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

Her mağazada bir iç mimar görevlendirilerek mobilya alışverişine ücretsiz mimar desteği sağlanır. İç dekorasyon yazılım uygulamamız sayesinde müşterilerimizin alışveriş anında ürünlerin evinde nasıl duracağını görerek almasına yardımcı oluruz. Mimari destek ekibimiz, alışveriş süresince uzman desteği sunarak ihtiyacınız olan mobilyaların keyifle kullanacağınız bir mekana dönüşmesine yardımcı olur.

Daha çok seçenek ve akıllıca düşünülmüş çözümler.

Mimari destek ürünlerin sunumunu yaparken ekran üzerinde müşteri ihtiyaçları ve hayallerindeki ev için, bizim üretimimiz dışında fakat Livello garantisi ile tedarik edilen ürünlerden de gösterilebilir. Böylece malzeme ve aksesuar seçimi konusunda daha fazla seçenek sunabiliriz.

Sistem üzerinden görülen kayıtlar yoluyla süreç kapalı devre bir sistem üzerinde ilerler. Onaylanan siparişe lojistik termin vererek kusursuz biçimde teslim eder ve memnuniyet anketi ilgili Touch Point mağazası ile paylaşılır.

Livello’nun neler sunabileceğini ve başarılı, tatmin edici bayiliklerin ekibimize nasıl katılabileceğini öğrenmek için ekibimizle tanışın.

franchise@livello.com.tr

3 adımda
iş ortağımız olun

İletişim Kurmak

Eğer kendi Livello mağazanızı açmak ve zincirin bir üyesi olmak ile ilgileniyorsanız, öncelikle internet üzerindeki başvuru formunu doldurun. Başvuru formu değerlendirilir ve başvurunuzun kabul edilip edilmeyeceği size bildirilir.

Bilgi Alışverişi

Başvuru formu kabul edildiğinde, yapılandırılmış görüşme, kişilik profili ve konseptimizin daha ileri bir sunumu için iş geliştiricisiyle görüşmeden önce bir gizlilik sözleşmesi imzalamanız gerekecektir. Eğer bundan sonra devam etmeye karar verirsek, devam etmek için ücret ödenir.

Sözleşmenin Yürütülmesi

Başlangıç ekibinin tanımı, alanı, pazarlama, bütçe ve eylem planını içeren bir iş planı hazırlanmalıdır. Bütçeler nihai yere göre düzeltilir ve Livello tarafından onaylanır. Franchise anlaşması imzalanır ve giriş ücreti ödenir. Daha sonra proje detaylı Livello Mağazası Açılış Sürecine göre yürütülür.

Bayilik hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.