Bayilik Destekleri

Kurulum Desteği

Geliştirdiğimiz mağaza konsepti üzerinde düşünülmüş ve çalışılmış bir sadelik içerir. Sanılanın aksine basit bir iş yapmak çok zordur.

Alış-veriş deneyimini olgunlaştıran net çözümler sunarak fayda satışını vurgulayan mağaza konseptimiz, düşük yatırım maliyeti ile tüketicilerin işlerini kolaylaştırarak etkin çözümler sunuyor.

Ürettiğimiz Mobilyalar; maliyeti azaltan bir lojistik organizasyonuyla tüketiciye ulaşır. Herşeyi organize ederiz. Bu sistem işleri daha verimli, daha az zaman alıcı hale getirir. Mağazamız asıl işi olan satışa yönelirken, fayda satışında önemli bir adım atıyoruz.

İç dekorasyon yazılım uygulamamız sayesinde müşterilerimizin alışveriş anında ürünlerin evinde nasıl duracağını görerek almasına yardımcı oluruz.

Mimari destek ekibimiz, alışveriş süresince uzman desteği sunarak tüketicilerin işlerini kolaylaştırır.

Mağazalarımız marka değerini ortaya koyarken, görsel efektlerle şekillenen 9 adımda mağaza konseptimiz müşteri ile en iyi iletişimi kurmak için tasarlanmıştır.

Program Desteği

İç dekorasyon yazılım uygulamamız sayesinde müşterilerimizin alışveriş anında evinde nasıl duracağını görerek almasına yardımcı oluruz.

Mimari destek ekibimiz, alışveriş süresince uzman desteği sunuyor.

Livello franchise paketi, franchise sahiplerine, cazip ve olağanüstü sürdürülebilirlik bilgisine sahip, sertifikalı bir konsepte giriş yaparken, işine tutkuyla bağlı girişimciler arıyoruz.

İşinize uzman eli değsin

Ürünlerimiz lüks kalitede ve uygun fiyatlı olup kaliteli tasarımlara sahiptir ve mobilyalarımız yaşamsal her alan için fonksiyonel bir şekilde özelleştirilebilir. Ürün koleksiyonumuz, özelleştirilmiş bir tasarıma sahiptir. Kent yaşamına dair iç görülerimiz, müşterilerimizin içsel zorluklarını ve kendini ifade etme ihtiyacını karşılayan mobilya ve aksesuarları tasarlamamızı sağlarken daha iyi bir fiyatla konseptin, tasarımın, renklerin ve malzemelerin her zaman eşleştiği bir görünüm markamızda mevcuttur.

Reklam Desteği

Her Livello mağazası bulunduğu yere özel reklamlarla desteklenir.

Marka duruşunu destekleyen kurumsal yapı korunarak güvenilir tercihlerden biri olmak hedeflenmektedir.

Lojistik Desteği

Livello mağazalarının ürün teslimatlarının tümü fabrika tarafından yapılır.

Eğitim Desteği

Her Livello mağazası açılış öncesinde fabrika, mağaza ve yerinde yapılan eğitimlerle hazırlanır.

Marka duruşunu destekleyen kurumsal yapı korunarak güvenilir tercihlerden biri olmak hedeflenmektedir.

Marka stratejisini ve uygulamaların yer aldığı marka kitabı ücretsiz bir eğitimle verilir.

Livello Dijital Satış Sistemi

Daha çok seçenek, hızlı karar süreci ve akıllıca düşünülmüş çözümler:

Mimari destek ürünlerin sunumunu yaparken akıllı tahta üzerinde müşteri ihtiyaçları ve hayallerindeki ev için, bizim üretimimiz dışında fakat Livello garantisi ile tedarik edilen ürünlerden de gösterilebilir. Böylece malzeme ve aksesuar seçimi konusunda daha fazla seçenek sunabiliriz.

Sistem üzerinden görülen kayıtlar yoluyla süreç kapalı devre bir sistem üzerinde ilerler. Onaylanan siparişe lojistik termin vererek kusursuz biçimde teslim eder ve memnuniyet anketi ilgili Touch Point mağazası ile paylaşılır.

Dijital Satış Sistemimizi incelemek için tıklayınız.